خرید قوطی فلزی

عوامل موثر در خرید قوطی فلزی

از جمله مزایای خرید قوطی فلزی از صنایع قوطی سازی رادین میتوان به مواردی همچون قیمت ارزان، کیفیت مطلوب، سرعت در تولید و تحویل محصول، کیفیت تولیدات و سهولت در باربری و حمل و نقل محصولات اشاره کرد. همین امر موجب شده تا ما امروزه افتخار همکاری با شرکت های بزرگ و کوچک بسیاری را به صورت ثابت داشته باشیم.

قوطی فلزی امروزه به یکی از مهم ترین ابزار برای امر بسته بندی مبدل شده است. همین امر موجب شده تا تولید کنندگان انواع محصولات غذایی و غیر غذایی کوچک و بزرگ که در دو اشل صنعتی و کارگاهی کار می کنند رو به خرید قوطی فلزی بیاورند و محصولات خود را در آن بسته بندی کنند. مقاومت انواع قوطی های فلزی در مقابل فشار و دما و غیره موجب شده تا قوطی فلزی از دیر باز تا کنون جایگاه اغلام دیگر بسته بندی را همچون مقوا و پت در صنعت بگیرد. همچنین پیشرفت دستگاه های قوطی سازی موجب شده تا تنوع در تولید قوطی فلزی افزایش یابد. این تنوع موجب آن شده است که تولید کنندگان در هنگام خرید قوطی فلزی با مشکل روبه رو شوند. مشاورین ما در صنایع قوطی سازی رادین در تلاش هستند تا با معرفی بهترین محصولات، خریداران را از سردرگمی در هنگام خرید قوطی فلزی رهایی دهند.

تولید انواع قوطی فلزی

کاربردهای گوناگون قوطی فلزی

تولید انواع قوطی فلزی نسبت به کارایی آن متفاوت است. قوطی های فلزی نسبت به مصرفی که دارند دارای روش تولید مختلف و متریال اولیه مختلفی هستند. همین امر موجب شده تا تولید کنندگان انواع محصولات غیر غذایی و شیمیایی و تولید کنندگان محصولات غذایی خشک با مشکل در هنگام خرید قوطی فلزی مواجه شود. علاوه بر این موضوع تنوع در طرح و ابعاد قوطی های فلزی نیز خرید این مصنوعات فلزی را مشکل رو به رو کرده است.

متخصصین امر بسته بندی در شرکت رادین جمع شده اند تا بتوانند شمارا در خرید قوطی فلزی جهت بسته بندی محصولاتتان یاری دهند. مفتخر هستیم که میتوانیم سهمی در افزایش فروش، کیفیت، و سود آوری شما داشته باشیم.

قیمت قوطی فلزی

قیمت قوطی فلزی همواره یکی از فاکتورهای تعیین‌کننده در قیمت تمام‌شده محصولات نهایی می‌باشد. در فرآیند خرید قوطی فلزی باید به موارد زیر توجه نمود:

  • کیفیت و ضخامت ورق
  • نوع و کیفیت لاک داخلی قوطی
  • نوع، طرح و کیفیت چاپ روی قوطی
  • نوع درب قوطی

نکات مهم در خرید قوطی فلزی

قوطی فلزی یکی مرسوم‌ترین انواع بسته بندی در حال حاظر به شمار می‌آید. در مورد علت این امر در مقاله‌ بسته‌ بندی در قوطی فلزی کامل توضیح داده شده است. در این مقاله قصد داریم تا به نکاتی اشاره کنیم که در هنگام خرید قوطی فلزی باید به آن توجه شود. به طور عمده مصنوعات فلزی که امروزه در صنعت بسته‌بندی کاربرد دارند را می‌توان به قوطی‌های فلزی غذایی، غیر غذایی، فانتزی و درب قوطی فلزی تقسیم بندی کرد. در ادامه به موارد کلی و خاص خرید هرکدام اشاره خواهیم کرد.

به طور کلی در خرید هر نوع قوطی باید ابتدا به هدف از خرید آن توجه کنیم. این موضوع که قوطی برای بسته بندی چه محصولی کاربرد دارد در نوع و مشخصات آن کاملا تاثیر گزار است. قوطی مورد نظر باید تمامی ویژگی‌های ابعادی و ظاهری مدنظر خریدار را داشته باشد. دومین مسئله نوع، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده است. ورق مورد استفاده اگر از جنس نامرغوب باشد در هنگام تولید و یا بعد از آن قوطی دچار تغیر شکل می‌شوند. در گزشته تمامی ورق های مورد استفاده به صورت وارداتی تامین می‌شدند اما امروزه بخش عمده‌ای از این نیاز توسط تولید کنندگان داخلی رفع می‌شود. ضخامت ورق نسبت به ابعاد، ظاهر و کاربرد قوطی مشخص می‌شود. عموما هرچه ابعاد بزرگ‌تر می‌شود ضخامت نیز به همان میزان بیشتر می‌شود. ورق های مورد استفاده در قوطی‌های فلزی عموما دارای ضخامت‌های 0.31 الی 0.17 میکرومتر هستند.

یکی دیگر از مواردی باید در هنگام  خرید انواع قوطی فلزی به آن اشاره کرد نوع و طرح چاپ رو قوطی می‌باشد. چاپ بدنه‌ی قوطی فلزی یکی از مؤثرترین عوامل در فروش محصول بشمار می‌آید. از همین رو امروزه توجه بسیار زیادی به جهت امر تبلیغات به آن می‌شود. قوطی‌های بدون چاپ عموما با هدف تست دستگاه و یا شناسایی بازار هدف تهیه می‌شوند. قوطی اگر بدون چاپ باشد برای عرضه به بازار نیاز به لیبل و برچسب دارد. عموما شرکت‌های بزرگ و کوچک چه از نظر مالی و چه از نظر سیاست‌های فروش و بازرگانی شرکت توجیح ندارد تا از قوطی‌های خام به همراه لیبل استفاده کند. طراحی روی قوطی‌های فلزی کاملا باید زیر نظر افراد متخصص صورت گیرد. چاپ روی قوطی جزو سه عامل اصلی فروش محصول به شمار می‌آید. اگر کیفیت چاپ پایین باشد و یا دارای طرح شکیل و زیبایی نباشد فروش محصول با مشکل همراه می‌شود. شرکت قوطی سازی رادین بنا به این نیاز مشتریان از افراد خبره و دارای تخصص در امر طراحی، تبلیغات و فروش محصول جهت طراحی چاپ روی بدنه ی قوطی فلزی استفاده می‌کند.

از دیگر مواردی باید در هنگام خرید قوطی فلزی به آن اشاره کرد نوع درب قوطی فلزی است. درب های مورد استفاده در قوطی‌های فلزی بنا به کارایی آن‌ها متفاوت است. عموما از درب‌‌های ساده  و ایزی اپن ( آسان باز شو) در انواع قوطی‌های فلزی استفاده می‌شود. از دیگر درب‌ها می‌توان به درب‌های فشاری، پیچی، تلسکوپی، درب‌و حلقه نیز اشاره کرد. نوع درب نیز از موارد مهم در فروش محصول بشمار می‌آید. اگر درب دارای مقاومت کافی باشد  و برای استفاده مصرف کننده دچار مشکل نکند فروش محصول با روند بسیار خوبی همراه می‌شود.

در ادامه به طور خاص به خرید هرکدام از دسته های قوطی فلزی اشاره خواهیم کرد.

قوطی‌های فلزی غذایی یکی از پرمصرف‌ترین انواع قوطی در صنعت مصنوعات فلزی بشمار می‌آیند. این قوطی‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند که آن را نسبت به سایر قوطی‌های فلزی متمایز می‌کند. اصلی ترین مورد لاک داخلی قوطی فلزی می‌باشد.  این لاک نسبت به انواع مواد غذایی متفاوت می‌باشد. از جمله اصلی‌ترین انواع لاک داخلی قوطی‌های غذایی می‌توان به لاک سفید، بژ و آلومینیوم پیگمنت اشاره کرد. دیگر لاک غذایی که فقط برای مواد غذایی خشک استفاده می‌شود لاک طلایی است. این لاک مقاومت زیادر مقابل خورندگی مواد ندارد و همین امر موجب شده تا از آن برای مواد دارای رطوبت و اسیدیته استفاده نشود.

درب این نوع قوطی ها عموما امروزه از نوع درب آسان بازشو ( کلیددار) می‌باشد. علت این امر راحتی کار و فرایند استفاده از محصول می باشد. تولید کننده‌ی محصولات غذایی باید تمامی جهات را از نظر فروش محصول در نظر بگیرد. زیرا امروزه رقابت برای فروش محصول در میان تولید کنندگان محصولات غذایی بسیار زیاد شده است.

قوطی‌های غیر غذایی نیز دارای مواردی هستند که باید به آن توجه بسیاری نمود. اولین مورد ابعاد قوطی می‌باشد. قوطی‌های غیر غذایی دارای تنوع بسیار زیادی هستند. این تنوع در ابعاد موجب شده تا خریداران قوطی فلزی نسبت به نوع محصول و حجم و وزن آن قوطی مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنند. از دیگر موارد در تهیه‌ی قوطی‌های غیر غذایی نوع درب آن‌ها می‌باشد. درب‌های مورد استفاده در این صنعت دارای تنوع بیشتری نسبت به سایر قوطی‌های فلزی هستند. نوع این درب‌ها نیز بنا به نوع محصول و سیاست‌های شرکت در بسته بندی محصول متفاوت است.

کارخانه رادین

ایمیل شرکت

info@ghouti.com

تلفن های تماس

همکاران ما

Call Now Button